Порошенко пропонує позбавляти громадянства жителів Криму за участь у російських виборах

  20 Квiтня, 2018 20:38
  Законопроект щодо змін до Закону України "Про громадянство України" зареєстровано як невідкладний.

  Президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект, яким пропонується припиняти українське громадянство жителів анексованого Російською Федерацією Криму, які беруть участь у російських виборах.

  Про це йдеться в законопроекті щодо змін до Закону України "Про громадянство України" №8297, який було зареєстровано 19 квітня.

  Підставою для втрати громадянства України слугуватиме "використання виборчого або іншого права, наданого іноземним громадянством або виконання обов'язків, покладених іноземним громадянством, що підтверджується даними публічних реєстрів або офіційних видань і сайтів державних органів або органів місцевого самоврядування іноземної держави".

  Окрім того, без українського громадянства залишаться особи, які використовуватимуть при в'їзді/виїзді а також на території України іноземного паспорта, що зафіксує Державна прикордонна служба або інший держорган.

  Законопроект було внесено до парламенту в статусі невідкладного.

  Як повідомлялося раніше, президент Порошенко пропонує під час надання громадянства враховувати територіальне походження.

  Теги : Крим Росія Порошенко громадянство вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів