Порошенко про Гладковського: Це була кадрова помилка

  1 Серпня, 2019 10:42
  Порошенко каже, що востаннє спілкувався з Гладковським вісім місяців тому.

  Експрезидент Петро Порошенко призначив свого колишнього бізнес-партнера Олега Гладковського в РНБО, оскільки був упевнений, що той зможе перевести на тризмінний режим "Укроборонпром".

  Про це Порошенко розповів в інтерв’ю Українській правді.

  При цьому колишній глава держави визнав, що таке призначення було кадровою помилкою.

  "Є помилки? Є. Але позиція така, що у нас дії мають бути ефективними. Людина, в незалежності від того, чи вона близька, чи не близька до президента, якщо він скоїв помилку або злочин, то помилка – звільнення, злочин – в’язниця. В цьому полягає принцип", – сказав він.

  Порошенко також додав, що бачив востаннє Гладковського 8 місяців тому на засіданні РНБО і по телефону з ним не спілкувався.

  "Якщо у вас є претензії, передайте їх в суд і притягніть до відповідальності. Я вважаю, що це неприпустимо, коли 8 місяців йдуть одні розмови без будь-яких справ у суді. Це означає тільки одне – або чогось не було, або це було використано, як технологія. Все", – наголосив експрезидент.

  Нагадаємо, колишній президент Петро Порошенко вважає, що його партія не отримала 20% голосів на виборах у Верховну Раду через демократичні сили, що не захотіли з ним об'єднуватись. 

  Теги : Порошенко Укроборонпром РНБО розкрадання Олег Гладковський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів