Порошенко подав до суду на "1+1" за поширення фейків

  25 Березня, 2019 21:01
  Голова фракції БПП зазначив, що , телеканал "вже не стидається позичати фейки і штампи, що продукуються московськими каналами".

  Чинний президент Петро Порошенко подав до суду на телеканал "1+1" "за систематичну брехню в особливо великих розмірах".

  Про це повідомив голова парламентської фракції БПП Артур Герасимов, зазначивши, що власник "1+1" Ігор Коломойський "керується почуттям помсти" після втрати "Приватбанку" та "прагне не допустити перемоги на президентських виборах Порошенка".

  "Канал дедалі більше вражає кількістю брехні, упередженої, заангажованої інформації, і участю у передвиборчий кампанії на боці тих кандидатів, яких підтримує власник каналу", – заявив Герасимов.

  За його словами, телеканал «вже не стидається позичати фейки і штампи, що продукуються московськими каналами».

  "Порошенко вирішив подати в суд на канал "1+1" за систематичну брехню в особливо великих розмірах, за поширення гігантських масштабів дезінформації", – йдеться в заяві Герасимова.

  Нагадаємо, український завод "Кузня на Рибальському" (раніше – "Ленінська кузня"), який донедавна належав президенту України Петру Порошенку, під час будівництва Подільського-Воскресенського мосту закупив напряму з Росії металоконструкцій на кошти київського бюджету на суму 160 мільйонів гривень.

  Теги : Петро Порошенко "1+1" Артур Герасимов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів