Порошенко платив нардепам по $100 тис. за голосування в Раді – Онищенко

  3 Березня, 2018 10:00
  Коли ж президент зосередив у своїх руках більше влади, перейшов до іншого методу впливу – шантажу кримінальними справами.

  Народний депутат Олександр Онищенко заявив, що Адміністрація президента Петра Порошенка платила кожному парламентарю до 100 тис. доларів за одне голосування у Верховній Раді.

  Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу NewsOne.

  За словами Онищенка, за одне голосування залежно від того, наскільки цінним воно було й скількох голосів бракувало, одному народному обранцю пропонувалося від 20 тис. доларів до 100 тис. доларів. Таким чином на кожну фракцію могло припадати до мільйона доларів. Нардеп-утікач зауважив, що у такий спосіб мотивували депутатів не із коаліції.  Онищенко також розповів, як відбувався процес видачі грошей.

  "Спортивні сумки беруться в Адміністрації президента. Машина заїжджає в спеціальний гараж, з якого йде ліфт прямо на четвертий поверх в Адміністрацію президента. Всі сумки отримують саме там. І також отримують їх назад у начальника охорони. По тому ж ліфту спускаються назад, кладуть собі в машину та їдуть", – заявив він.

  Нардеп уточнив, що метод підкупу нардепів практикувався головним чином на початку президентського терміну Порошенка. Однак, за словами нардепа, згодом, "коли влади ставало все більше", перейшли до іншого методу, як змусити депутатів голосувати.

  "На всіх депутатів порушували кримінальні справи. На кожного повинна бути відповідна папка. І коли необхідне певне голосування, їм згадують ті чи інші їхні кримінальні провадження і кажуть: "Бачиш, ми ж тримаємо, ми поки нікуди не запускаємо. Але ти повинен проголосувати", – зазначив Онищенко.

  Нагадаємо, раніше нардеп Олександр Онищенко розповів, що закриття кримінальних справ колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського коштувало екс-посадовцю 100 млн доларів.

  Теги : Порошенко Адміністрація Президента Петро Порошенко народні депутати олександр онищенко підкуп
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів