Порошенко підтримав закон про "агентів Кремля", щоб відволікти увагу від тарифів – експерт

  21 Вересня, 2018 17:13
  Дмитро Корнійчук вважає, що виступ Порошенка в Раді не був промовою керівника всієї країни, а передвиборчою агітацією кандидата в президенти.

  Політичний експерт Дмитро Корнійчук заявив, що президент Петро Порошенко торкнувся теми закриття ЗМІ, щоб відвернути увагу громадськості від підвищення тарифів на газ.

  У коментарі для golos.ua експерт зазначив, що Порошенко не було чим похвалитися в своїй передвиборчій промові.

  "Він побічно визнав, що більшість українців не відчули покращення життя. Порошенко зачепив тему закриття сайтів для відволікання уваги громадськості. Завжди, коли потрібно провести закони через парламент або прийняти непопулярні рішення, зокрема підвищення тарифів на газ. Тема свободи слова була піднята для того, щоб всі об'єдналися проти боротьби з цензурою. Під цей шумок влада протягне потрібні рішення", – пояснив Корнійчук.

  За його словами, вчорашній виступ Порошенка у Верховній Раді не був промовою керівника всієї країни, а передвиборною агітацією кандидата в президенти. Крім того, експерт додав, що чинний президент свідомо дистанціювався від питань, які хвилюють українців, зокрема, про підвищення тарифів на газ.

  Нагадаємо, Порошенко заявив, що в Україні продовжує діяти російська агентура, і він підтримує ідею законопроекту про реєстрацію агентів впливу Росії.

  Теги : ціна на газ Петро Порошенко Дмитро Корнійчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів