Порошенко особисто створював проблеми розслідуванню справ Майдану – Горбатюк

  16 Квiтня, 2019 12:39
  Сам президент раніше висловив невдоволення неефективним розслідуванням злочинів проти активістів Революції Гідності.

  Начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк вважає, що президент Петро Порошенко "створював проблеми" під час розслідування справ Майдану.

  Про це він заявив LB.ua, коментуючи слова Порошенка про неефективне розслідування.

  Горбатюк зазначив, що, звітуючи про роботу з 2015 року, постійно заявляв про проблеми, які супроводжують розслідування, у тому числі про відповідальність або неприйняття того ж президента. І, зауважив він, за бажання Порошенко міг долучитися до розслідування.

  "А згадувати нібито винних під час передвиборних перегонів – не має нічого спільного з бажанням допомагати. Це просто бажання знайти якихось "крайніх", не озвучуючи при цьому проблем", – сказав Горбатюк.

  Він наголосив, що президент "повинен розуміти проблеми і перешкоди в розслідуванні".

  Йдеться, за словами Горбатюка, про суди, половина із яких усі 5 років каденції Порошенка не укомплектовані, через що розгляд справ затягується. Те ж саме, стверджує керівник управління спецрозслідувань, стосується й Вищої ради правосуддя, де також є представники президента.

  До того ж, зауважив Горбатюк, шкодили розслідуванню і створювали підстави для знищення самих справ низка ухвалених впродовж 5 років законів.

  "Це і так звана "поправка Лозового", втрата повноважень слідчих, які розслідують майданівські справи. Але президент ці закони підписував. Таким чином, президент особисто створював проблеми для розслідування справ Майдану", – резюмував він.

  Нагадаємо, президент Петро Порошенко раніше заявив, що відповідальність за незадовільне розслідування справ Майдану несе Сергій Горбатюк. При цьому глава держави жодним чином не прокоментував роботу генпрокурора Юрія Луценка.

  Теги : ГПУ Майдан Порошенко Петро Порошенко революція Гідності сергій горбатюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів