Порошенко нишком вивіз устаткування з фабрики Roshen в Липецьку – ЗМІ

  2 Листопада, 2018 17:45
  Устаткування з липецької фабрики було таємно вивезено на адресу бізнес-офісу кондитерської корпорації Roshen в Києві.

  Чинний президент Петро Порошенко вивіз в Україну власність фабрики Roshen в Липецьку загальною вартістю 10 млн гривень.

  Цінне обладнання з липецької фабрики, яка знаходиться під арештом, було таємно вивезено на адресу бізнес-офісу кондитерської корпорації Roshen в Києві, повідомляється в сюжеті програми Гроші.

  Як доказ журналісти посилаються на дані митної бази України. Згідно з ними, 17 і 25 січня 2018 роки українську кордон перетнули дві партії на суму близько 10 млн гривень, в які увійшло обладнання для виробництва, обгортання і пакування цукерок та інших кондитерських виробів, а також батареї, двигуни, панелі управління і інші прилади – в загальному 99 окремо оформлених і детально описаних вантажів.

  Раніше 16 березня 2016 року через липецьку фабрику Roshen до Києва офіційно привезли насоси, теплообмінники і холодильні машини, які оформили на Сумській митниці ДФС.

  "А в жовтні 2015 року зі фабрики Roshen в Липецьку в Україні перевезли потокові лінії виробництва, обгортають машини, лінії упаковки та ін.", - говориться в повідомленні.  Нагадаємо, в мережі опублікували відео, на якому Порошенко, пообіцяв знизити ціну на газ.

  Теги : Росія Roshen Петро Порошенко липецьк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів