Порошенко намагався обдурити українців проблемою зі зняттям недоторканності – політолог

  20 Липня, 2017 11:03
  Чинний президент мав намір звинуватити парламент у провалі реформ та побудувати на цьому свою президентську кампанію.

  Політолог Дмитро Корнійчук заявив, що намагання політичних сил добитися ухвалення законопроекту щодо зняття депутатської недоторканності у Раді призведе до дострокових виборів до парламенту.

  Про це він написав на Facebook.

  Експерт зазначив, що у Раді було зареєстровано законопроект №6773 щодо зняття депутатської недоторканності. Ініціаторами зняття імунітету з нардепів стали фракції "Самопомочі" та "Батьківщини".

  За словами Корнійчука, відмова депутатів від БПП підтримати ухвалення законопроекту щодо зняття недоторканності з парламентарів може стати вагомою причиною для блокування роботи парламенту. Відповідний сценарій розвитку подій у Раді, на думку політолога, призведе до оголошення дострокових виборів у законодавчий орган.

  Експерт пояснив, що реєстрацією вищезгаданого законопроекту в парламенті, політичні опоненти Петра Порошенка забрали у чинного президента технологію піару на темі зняття депутатської недоторканності.

  "За задумом політтехнологів Банкової, саме на деяких змінах до Конституції, які потребують покарати корупційний парламент, який сховався за недоторканністю, має будуватися президентська кампанія Порошенка. Така собі технологія "справедливый царь накажет ужравшихся бояр".

  Нагадаємо, 19 липня у ВР був зареєстрований законопроект про скасування депутатської недоторканності – під документом поставили підписи 158 народних депутатів за необхідних 150.

  Теги : Верховна Рада недоторканність законопроект Петро Порошенко дострокові вибори Дмитро Корнійчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів