Порошенко: маємо намір позбутися залежності від церкви, яка освячує гібридну війну Путіна

  24 Серпня, 2018 13:59
  За словами президента, країна "має твердий намір розрубати останній вузол, яким Росія намагається Україну прив'язати до себе".

  Президент Петро Порошенко заявив, що Україна сповнена рішучості позбутися залежності від російської церкви, яка "освячує гібридну війну Путіна проти України і молиться за російську владу і військо".

  Про це він сказав під час виступу з нагоди 27-річниці Дня Незалежності України, передає з місця події кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Не може бути вільним тіло, коли душа в полоні. Нехай сьогодні нас почують у Константинополі, в Москві та Ватикані. Ми сповнені рішучості покласти край протиприродному та неканонічному перебуванню вагомої частини нашої православної спільноти у залежності від російської церкви", – заявив він, додавши, що "питання томосу для православної церкви України виходить далеко за межі релігійного", – наголосив президент.

  Порошенко зазначив, що Україна має "твердий намір розрубати останній вузол, яким Росія намагається Україну прив'язати до себе".

  "Ми сповнені рішучості покласти край протиприродному перебування вагомої частини нашої православної спільноти у залежності від російської церкви. Церкви, яка освячує гібридну війну Путіна проти України, яка день і ніч молиться за російську владу і військо", – підкреслив він.

  Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що до початку осінньої сесії Верховної Ради зареєструє законопроект стосовно закріплення в Конституції прагнення країни приєднатися до Євросоюзу та НАТО.

  Теги : Росія Петро Порошенко церква
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів