Порошенко для перемоги на виборах "оновлює" БПП: Ми відкидаємо старі схеми

  24 Травня, 2019 14:08
  Колишній президент має намір об’єднати навколо своєї партії інші демократичні сили, а для цього – змінить її назву та керівництво.

  Екс-президент Петро Порошенко заявив про необхідність об’єднання демократичних сил для спільної участі у позачергових виборах до Верховної Ради. А для того, щоб усунути всі перешкоди на шляху цього об’єднання, він планує оновити "Блок Петра Порошенка".

  Відповідну заяву Порошенко зробив під час форуму "Солідарна Справа Громад" 24 травня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Порошенко сказав, що вважає указ президента Володимира Зеленського про дострокове припинення повноважень парламенту неконституційним: "Не можна на порушенні Конституції будувати державу". Разом з тим, за його словами, БПП "з перших секунд" прийняв рішення брати участь у виборах та "перемагати".  "Для цього ми маємо об’єднати всі демократичні сили, ми маємо всіх з демократичного табору запросити об’єднатися. Бо інший сценарій буде таким, що голоси людей, які будуть голосувати за демократів, але вони не пройдуть, підуть нашим опонентам… Зараз потрібно усунути будь-які перешкоди для цього об’єднання. І усуненням перешкод є оновлена партія – з новою назвою, керівництвом, з величезним представництвом громадськості, волонтерів і добровольців", – заявив Порошенко.

  За його словами, презентація оновленої партії і її програми відбудеться 31 травня.

  Окремо Порошенко запевнив, що присутніх на форумі ніхто не звозив, що вони приїхали самі за власний рахунок, додавши при цьому: "Це дійсно щось нове в українській політиці, ми відкидаємо старі схеми, бо нова Україна потребує нової української політики".

  Як повідомлялосяЗеленський призначив позачергові вибори до парламенту на 21 липня.

  Теги : БПП Петро Порошенко парламентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів