Порошенко буде робити все, щоб уникнути покарання – Доній

  21 Березня, 2019 09:07
  Аналітик переконаний, що нинішня влада хоче і далі залишатися біля керма, адже її сутність – це крадіжка.

  Політичний аналітик, екс-нардеп і голова мистецького об'єднання Остання барикада Олесь Доній заявив, що є великі шанси на те, що за багаторазове порушення закону чинний президент Петро Порошенко потрапить за ґрати. І він буде робити все, щоб уникнути покарання.

  Про це він сказав під час чату на Главреді.

  Доній переконаний, що нинішній глава держави здатен вдатися до фальсифікацій під час виборів, щоб отримати другий президентський термін.

  "Відчуття фізичної небезпеки, про яку говорив Янукович (Віктор Янукович – Ред.), вочевидь, було одним із факторів, чому він застосував зброю проти власного народу. Тому у нас дуже великі ризики, пов'язані саме зі страхами Порошенка", – підкреслив він.

  За словами аналітика, наступний термін для Порошенка стане для України періодом занепаду.

  "Україна ще більше віддалятиметься за рівнем життя, цінностей і демократії від інших європейських країн. А це – небезпечно. Сутність цієї влади – це крадіжка. Для цього ці люди і прагнули до влади, і хочуть залишатися біля керма. Тому стримування може бути тільки в передвиборчий період, коли до цього прикута увага громадськості. Як тільки увага громадськості зникне або зменшиться, злодійство почнеться з новою силою", – впевнений Доній.

  Нагадаємо, згідно з результатами опитування соціологічної групи "Рейтинг", чинний президент України Петро Порошенко не зможе у другому турі виборів перемогти жодного із головних своїх опонентів.

  Теги : Янукович Петро Порошенко президентські вибори олесь доній
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів