Порошенко бордами з Путіним свідомо розколює країну навпіл – Гриценко

  9 Квiтня, 2019 15:51
  У 2014-му, зауважив політик, подібним чином діяли російські технологи в штабі Януковича.

  Екс-кандидат у президенти та лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко вважає, що штаб чинного глави держави Петра Порошенка своєю передвиборчою рекламою намагається розколоти країну.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи появу білбордів, на яких зображено чинного президента України із президентом РФ Володимиром Путіним.

  "Це небезпечно, для країни! Такою рекламою і газетами, які вже роздають штаби Порошенка – країну свідомо розколюють навпіл. У 2004му це робили російські технологи в штабі Януковича. Зараз це робить діючий гарант – гарант цілісності та єдності України?!", – наголосив Гриценко.

  До того ж, за словами політика, така реклама є прямою й безпідставною образою і зневагою на адресу 85% людей, які в першому турі віддали голоси за інших кандидатів.

  "Вибори виборами, але не посада важлива і не за будь-яку ціну – країна і її майбутнє мають бути на першому місці. Порошенко цього не зрозумів і вже не зрозуміє. І навіть ця, ганебна й руйнівна для країни реклама – йому вже не допоможе", – переконаний він.

  Нагадаємо, президент України Петро Порошенко задекларував 122 млн гривень витрат на рекламу в 2018 році. Однак у русі ЧЕСНО вважають, що він вказав не усі витрати, а принаймні частину зовнішньої реклами оплачено за рахунок платників податків.

  Теги : Путін Порошенко Петро Порошенко реклама Анатолій Гриценко президентські вибори 2019
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів