Порошенка звинуватили у захопленні Житомирської кондитерської фабрики

  15 Квiтня, 2019 16:08
  Відео про знищення фабрики в Житомирі стрімко поширюється в мережі.

  Президента Петра Порошенка звинуватили в організації рейдерського захоплення та зупинці роботи одного з основних конкурентів президентської корпорації Roshen – Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Про це заявив американський бізнесмен, власник фабрики "ЖЛ" Ігор Бойко у відео, яке наразі стрімко поширюється в мережі.

  У відеоролику розповідається, хто і за чиїм наказом скоїв розбійне захоплення кондитерської фабрики в Житомирі та зупинив роботу підприємства.

  У відео фігурують прізвища високих посадових осіб, зокрема, виконавцем захоплення називають народного депутата Сергія Пашинського, а безпосереднім замовником – президента Петра Порошенка.

  "На особистій зустрічі голова РНБО Турчинов по секрету сказав, що наказ захопити фабрику Пашинський отримав особисто від Петра Порошенка", – каже власник фабрики Ігор Бойко.  У відео детально розказано, що передувало захопленню фабрики. Головною причиною став стрімкий розвиток житомирської фабрики та перше місце з експорту солодощів, значне випередження за цим показником кондитерської корпорації Roshen.

  У коментарях українці вимагають від НАБУ, САП, ГПУ, ДБР та МВС відповіді на запитання, чому фабрика більше трьох років знаходиться у руках бандитів.

  Як повідомлялося, народний депутат Сергій Пашинський від імені "Блоку Петра Порошенка" роздає на Житомирщині прострочені цукерки із захопленої рейдерами Житомирської кондитерської фабрики.

  Раніше подарунки для своїх виборців закупила на контрольованому рейдерами нардепа Пашинського підприємстві ВО "Батьківщина".

  Теги : Порошенко сергій пашинський Roshen рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко Житомирська кондитерська фабрика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів