Показати красиву картинку Заходу: в ЗМІ пояснили намір Порошенка збільшити склад ЦВК

  18 Вересня, 2018 15:21
  Чинний президент хоче на законодавчому рівні закріпити склад Центральної виборчої комісії в кількості 17 осіб.

  Джерело в Адміністрації президента повідомило, що чинний президент Петро Порошенко хоче на законодавчому рівні закріпити склад Центральної виборчої комісії в кількості 17 осіб, щоб показати Заходу відданість демократичним принципам.

  Про це поінформувало джерело інтернет-видання Інформатор в Адміністрації президента.

  За його інформацією, Порошенко хоче забезпечити представництво кожної фракції і групи в ЦВК, щоб "показати Заходу красиву картинку демократії в Україні".

  Відповідно до внесеного в парламент законопроекту, кількість членів ЦВК має збільшиться з 15 до 17: БПП – 8 осіб, "Народний фронт" – 3, Радикальна партія – 1, "Самопоміч" – 1, "Батьківщина" – 1, "Опозиційний блок" – 1, "Воля народу" – 1, "Відродження" – 1.

  У пояснювальній записці до проекту йдеться про те, що він повинен забезпечити "пропорційне представництво парламентських політичних фракцій" в ЦВК згідно з рекомендаціями, викладеними в резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи 2203.

  Нагадаємо, голова Верховної Ради України Андрій Парубій вніс до парламенту законопроект, яким пропонується збільшити кількість членів Центральної виборчої комісії (ЦВК) з 15 до 17 осіб.

  Теги : Адміністрація Президента Петро Порошенко цвк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів