Підлеглі Авакова здійснили розбійний напад на кондитерську фабрику "ЖЛ" (відео)

  25 Сiчня, 2017 13:39
  Поліція скоїла розбійний напад на Житомирську кондитерську фабрику. Оприлюднено ексклюзивне відео.

  З’явились докази участі поліції в розбійному нападі на Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ". На оприлюдненому відео з камер спостереження фабрики видно момент нападу та чітку координацію дій поліції і озброєних людей у цивільному, які також є співробітниками поліції.  Раніше екс-голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе заявляла, що поліцейські лише охороняли громадський порядок біля фабрики. Проте відеодокази свідчать, що співробітники поліції брали безпосередню участь у розбійному нападі на фабрику та її рейдерському захоплені.

  На відео видно дві групи осіб, які здійснюють захоплення: спецпризначенці поліції у формі та озброєні особи в цивільному. Обидві групи чітко координують свої дії та отримують накази від одних і тих же людей. Це підтверджує, що озброєні молодики також є працівниками поліції.

  Як заявив власник фабрики "ЖЛ", американський інвестор Ігор Бойко, озброєні люди в цивільному – це перевдягнені спецпризначенці поліції, колишній "Беркут". "Працівники фабрики бачили, як під’їхали автобуси з міліцейськими номерами, з них виходили молодики, і з цих же автобусів їм видавали зброю. Їх завданням було спровокувати масову бійку з нашими працівниками. А після цього фабрику захопила поліція у формі. Тепер це питання до ГПУ і генерального прокурора – дати правову оцінку діям цих поліцейських", – каже Ігор Бойко.

  Керівництво фабрики наголошує на тому, що розбійний напад на фабрику здійснили працівники поліції. Тепер цьому є конкретні докази. Власник фабрики та трудовий колектив публічно вимагають у міністра МВС Арсена Авакова та в.о. голови Нацполіції Вадима Трояна  прокоментувати дії своїх підлеглих. Крім того, фабрика та трудовий колектив публічно вимагають від Генеральної прокуратури України та генерального прокурора Юрія Луценка дати належну правову оцінку злочинним діям співробітників поліції. 

  Теги : ГПУ МВС Арсен Аваков беркут житомир національна поліція рейдерське захоплення «ЖЛ» хатія деканоїдзе вадим троян ігор бойко Житомирська кондитерська фабрика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів