Під прикриттям Луценка в ГПУ намагалися зам'яти справу Пшонки

  2 Грудня, 2017 12:05
  У відомстві намагалися услужити своєму колишньому керівнику

  Керівництво Генеральної прокуратури намагалося закрити кримінальне провадження щодо колишнього генпрокурора Віктора Пшонки та його сина Артема.

  Про це повідомив адвокат та член Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів Роман Маселко в Facebook.

  За словами Маселко, один із підозрюваних осіб у справі Пшонок вільно відвідував Генеральну прокуратуру, де в 2016 році двічі зустрічався з заступником генпрокурора Юрієм Столярчуком.

  "Після цього Столярчук 4 місяці просто не підписує вже давно готову підозру цій особі, а потім просто закриває справу без будь-яких підстав і з порушенням своїх прав", – повідомив Маселко.

  Поновлена справа була тільки після втручання департаменту спецрозслідувань ГПУ, який очолює Сергій Горбатюк. Слідчі намагалися передати її до суду.

  Маселко зазначив, що спроба закриття справи відбувалася з відома та під прикриттям генпрокурора Юрія Луценка.

  "Горбатюк написав не одну доповідну про незаконні дії Столярчука. Але нуль реакції. А Анжела Стрижевська (заступник генпрокурора) готує висновок, що такі постанови Столярчука не підлягають оскарженню", - зазначив адвокат.

  Маселко додає, що згідно з рішенням Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокуратури від 22 листопада 2017 року, Столярчуку оголосили догану за намагання зам'яти справу Пшонок всупереч вимогам КПК України та Закону України "Про прокуратуру".

  Теги : ГПУ Юрій Луценко Юрій Столярчук Віктор Пшонка Артем Пшонка Роман Маселко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів