Піар або важливий крок: Як нардепи сприйняли заяву Луценка про відставку

  7 Листопада, 2018 16:10
  На думку більшості опитаних депутатів, генпрокурор і не думав йти з посади.

  Народні депутати розділилися в думках: одні вважають піаром, інші – важливим кроком заяву генерального прокурора Юрія Луценка про бажання подати у відставку і як результат – провальне рейтингове голосування за це парламенту.

  Свої точки зору з цього приводу нардепи висловили журналістам у кулуарах Верховної Ради 7 листопада, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Депутат Юрій Павленко (фракція "Опозиційний блок") заявив, що ніякого голосування за відставку генпрокурора взагалі не було.

  "Це було шоу. Такого поняття, як рейтингове голосування за відставку взагалі немає. Тому те, що голова Верховної Ради (Андрій Парубійред.) здійснив таке голосування, – це дискредитація, зневага до регламенту і зневага взагалі до парламентаризму як такого. Це порушення процедури. На жаль, перетворили все на цирк, на клоунаду", – сказав він.

  Його колега по фракції Юрій Бойко зазначив, що Луценко розумів, що в залі немає голосів за його відставку.

  "Не думаю, що він подасть у відставку, тому що посада для нього важлива. Але хочу сказати, ми вкрай незадоволені вчорашнім розглядом питання взагалі ", – додав нардеп.  Депутати Тетяна Острікова і Роман Семенуха (фракція "Самопоміч") назвали те, що відбувалося в сесійній залі, піар-ходом і фарсом.

  А представник пропрезидентської фракції "Блоку Петра Порошенка" Олексій Гончаренко фактично повторив слова самого Луценка, що таким чином парламент надав йому вотум довіри.

  "Я так розумію, для нього це було важливо, чи він може спиратись на парламент в тій боротьбі зі злочинністю, яку він має проводити. Чому я особисто не голосував? Я суджу по результатах. Результати роботи Луценка – 10 млрд гривень повернуто у бюджет, сотні гектар землі повернуто, державна власність повернута…", – сказав парламентар.

  На його думку, Луценко зробив більше за всіх інших на посаді генпрокурора.

  Нагадаємогенеральний прокурор Юрій Луценко 6 листопада заявив, що подасть заяву про відставку на ім'я президента, але парламент не підтримав.

  Теги : Верховна Рада відставка Юрій Бойко БПП Юрій Луценко Олекcій Гончаренко Опозиційний блок Самопоміч Острікова Роман Семенуха
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів