ПЦУ офіційно стала релігійною організацією

  31 Сiчня, 2019 15:16
  Реєстрація ПЦУ надала можливість громадам офіційно переходити до її складу.

  Міністерство юстиції України 30 січня 2019 року офіційно зареєструвало як релігійну організацію Київську митрополію Української Православної Церкви (ПЦУ).

  Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook архієпископ Чернігівський і Ніжинський ПЦУ Євстратій (Зоря), який показав витяг із документу про реєстрацію.

  ПЦУ офіційно зареєстрована у Михайлівському золотоверхому монастирі за адресою Київ, вулиця Трьохсвятительська, 6. Засновником виступив Помісний об'єднавчий собор ПЦУ.

  Реєстрація ПЦУ надала можливість громадам офіційно переходити до її складу. Наразі до складу ПЦУ має намір перейти понад 100 громад.

  Директор департаменту в справах релігій та національностей міністерства культури Андрій Юраш зазначив, що також було зареєстровано статут ПЦУ.

  Слід зазначити, що 31 січня набули чинності зміни до закону "Про свободу совісті та релігійних організацій". У цьому документі, зокрема, прописано механізми переходу релігійних громад до інших парафій.

  Нагадаємо, громада Покровської церкви у Ясінях в Рахівському районі Закарпатської області за підтримки священика перейшла до Православної церкви України.

  Теги : міністерство юстиції Зоря ПЦУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів