Пашинський роздавав дітям цукерки із захопленої кондитерської фабрики

  18 Грудня, 2018 14:50
  Чергове підтвердження причетності нардепа від "Народного фронту" до рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики.

  Народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський завітав до дитячого гуртка вільної боротьби в Коростені та роздавав цукерки Житомирської кондитерської фабрики. Це ще одне підтвердження причетності Пашинського до рейдерського захоплення цього підприємства наприкінці 2015 року.

  Журналіст Вадим Фолькер розповів у своєму відеоблозі, що нардеп обрав Коростень, як округ, по якому має намір обиратися до Верховної Ради на парламентських виборах-2019. Саме тому Пашинський постійно проводить у місті різноманітні PR-акції. А великий вплив на місто має його давній друг і бізнес-партнер Сергій Тищенко.     

  У відео Фолькера зазначається, що цукерки у таких коробках, які роздавав дітям Пашинський, не випускаються з 2015 року, з моменту захоплення фабрики. "Тому два варіанти появи цих цукерок. Або це просто стара упаковка, або це цукерки, які вироблено у 2015 році. Це ж чужі діти, Пашинському їх не шкода", – каже журналіст.

  Журналіст зазначив, що саме із спортивних клубів Коростеня нардеп набирає спортсменів для участі у рейдерських захопленнях. Так у 2015 році спортсмени з Коростеня приймали участь у захопленні кондитерської фабрики в Житомирі, яке організував Пашинський.

  Вадим Фолькер припустив, що юні спортсмени, якім зараз по 14-15 років, у майбутньому можуть використовуватись депутатом Пашинським в рейдерських атаках, та порадив батькам більш прискіпливо ставитись до того, які гуртки відвідують їхні діти та які гості приїздять до цих гуртків.

  Раніше екс-глава секретаріату комітету ВР з питань нацбезпеки Тетяна Блистів розповіла, що народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський погрожував її дітям та онукам.

  Теги : сергій пашинський сергій тищенко рейдерське захоплення парламентські вибори Житомирська кондитерська фабрика коростень
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів