Пашинський погрожує журналісту через матеріал про свої злочинні схеми

  13 Квiтня, 2018 11:48
  Нардеп-рейдер Пашинський натякнув на фізичну розправу головному редактору видання "Новое время" через публікацію статті про його махінації.

  Нардеп від "Народного фронту" Сергій Пашинський погрожує головному редактору видання "Новое время" Віталію Сичу – через публікацію матеріалу про його махінації із закупівлями для ЗСУ військової техніки та продажу за кордон української військової продукції.

  Про це на своїй сторінці в Facebook заявив сам Сич – "До мене в офіс без попередження прийшли адвокати Пашинського. Вони з посмішкою сказали, що люди хочуть "рвати" Новое время. Я уточнив, що значить "рвати", і чи мається на увазі фізична погроза? Вони відповіли, що, мовляв, розумійте як хочете. Потім уточнили, що мають на увазі людей в Міноборони та оточення Пашинського в парламенті".

  При цьому він зауважив: в якості альтернативи представники Пашинського (імена яких журналіст вирішив наразі не називати – ред.) запропонували т.зв. "мирний варіант врегулювання", що полягає в публікації в журналі повного тексту статті Пашинського на новинному сайті Цензор.нет, який пов'язують з головою МВС Арсеном Аваковим.

  "Ця стаття – великий масив тексту з вимогою спростування нашого матеріалу та погрозою судової тяганини. Крім того, мені передали чорно-білу фотографію Пашинського, яку на моє прохання мені передадуть в кольоровому вигляді і яку я маю поставити на всю обкладинку як частину вибачення", – зазначає Сич.

  Також він підкреслює: адвокати нардепа дали йому його номер телефону – "З пропозицією зателефонувати йому і налагодити людський контакт".

  "Мені ніхто не погрожував з часів Януковича. Та й навіть тоді так тупо ніхто не погрожував. Хлопці переплутали рік і країну. Це Україна, 2018. А не не Конго або Ірак 90-х років", – резюмував Сич, зауваживши: в своїх претензіях фігуранти статті, які після її публікації почали вимагати спростування розміщеної в ній інформації та погрожувати судовими позовами, "всі, як один, заявили, що матеріал видання – інформаційна диверсія проти України".

  Як відомо, нардеп Сергій Пашинський зацікавився "1,5 млрд доларів Януковича", вимагаючи від генерального прокурора Юрія Луценка всю інформацію про конфісковані гроші.

  Теги : Арсен Аваков сергій пашинський Народний Фронт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів