Пашинський може бути причетним до махінацій з обходом санкцій РНБО – Дубінський

  27 Червня, 2018 12:54
  Журналіст заявив про причетність Пашинського до махінацій з обходом санцкій РНБО проти Webmoney.

  Нардеп від "Народного фронту" Сергій Пашинський може бути причетним до махінацій з обходом санцкій РНБО проти Webmoney.

  Про це на своїй сторінці в Facebook заявив журналіст Олександр Дубінський, зазначивши: після введення санкцій "в заручниках опинилися 4 мільйони гривневих гаманців, суми на яких знецінилися (початку на 50%, а потім дисконт знизився до 25-30%".

  За його словами, "сьогодні на одному з сайтів виведення гривень з гаманців Webmoney користувачам пропонується курс 33,1 wmu – гривня – за 1 долар", тоді, як курс системної одиниці wmz – долар – перебуває на рівні 25,3 гривень – "Тобто, якщо сьогодні бути впевненим, що санкції з Webmoney завтра будуть зняті – то на купівлі 10 млн wmz можна зробити прибуток приблизно в 3 млн доларів".

  "Кажуть, що після запровадження санкцій, підприємцям, пов'язаним з бізнесом Webmoney в Україні (їх ще називають "групою банку Центр") запропонували проблему вирішити за 0,5 млн доларів. За "рішалами" при цьому була помітна тінь людини, схожої на народного депутата Сергія Пашинського", – заявив журналіст.

  При цьому він нагадав: про Пашинського говорять "як про людину, яка вдало увійшла в бізнес лотереї МСЛ на 50% – саме перед тим, як РНБО вивів цю компанію з "антиросійського списку санкцій".

  Нагадаємо, Борис Герман, який підозрюється в організації вбивства журналіста Аркадія Бабченка, заявив, що оточення Пашинського фінансується з фонду російського президента Володимира Путіна.

  Теги : РНБО сергій пашинський webmoney
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів