Пашинський агітує за Порошенка на Житомирщині

  12 Березня, 2019 13:01
  Від імені "Блоку Петра Порошенка" роздаються прострочені цукерки із захопленої рейдерами Житомирської кондитерської фабрики.

  Напередодні 8 Березня медичних працівників Житомирської області привітали цукерками виробництва Житомирської кондитерської фабрики з рекламою партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

  Про це кореспонденту інтернет-видання UA1 розповіли медичні працівники міста Житомир, передавши цукерки з привітаннями від президентської партії.

   

  Щоправда, медики не ризикнули поласувати цукерками, адже термін придатності солодощів сплив.

  Зауважимо, що з кінця 2015 року Житомирську кондитерську фабрику захоплено рейдерами. Підприємство перебуває під цілковитим контролем депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського.

  Продукція саме цієї фабрики з рекламою Сергія Пашинського постійно роздається виборцям на окрузі нардепа в Житомирській області. Напередодні новорічних свят подарунки від Сергія Пашинського роздавали разом з привітаннями від Юлії Тимошенко.

  За інформацією джерела інтернет-видання UA1, депутат Пашинський активно веде перемовини, з передвиборчим штабом як Петра Порошенка, так і Юлії Тимошенко.

  Слід зазначити, що для нардепа важливо заручитися підтримкою будь-якого переможця президентських виборів, адже він є фігурантом низки кримінальних справ щодо розкрадання оборонного бюджету та рейдерства.

  Нагадаємо, пов’язана з нардепом Сергієм Пашинським компанія отримала 200 млн гривень на виконання таємної угоди з Міноборони в рамках державного оборонного замовлення.

  Теги : Порошенко Тимошенко Батьківщина БПП сергій пашинський медики житомир рейдерське захоплення «ЖЛ» Житомирська кондитерська фабрика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів