Парубій і Пашинський причетні до розстрілів на Майдані – екс-нардеп Артеменко

  22 Червня, 2018 22:08
  Нардеп-утікач збирається провести прес-конференцію у Вашингтоні й навести докази причетності топ-політиків до загибелі людей.

  Колишній народний депутат Андрій Артеменко заявив, що має докази причетності спікера Верховної Ради Андрія Парубія, народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського та інших політиків до розстрілів на Майдані у лютому 2014 року.

  Таку заяву Артеменко зробив в інтерв'ю телеканалу NewsOne.

  "Я, будучи переконаним в тому, що український народ заслуговує знати правду, написав заяву в Оболонський суд про те, що готовий дати свої свідчення про те, що саме відбувалося з моєю участю під час Майдану, які саме рішення було прийнято керівництвом Майдану. Люди, які намагалися очолити Майдан, вони є сьогодні владою і є винуватцями того, що ми втратили Крим і втратили дуже багато життів. Я маю на увазі, перш за все, наші відносини з сьогоднішнім спікером ВР Парубієм, з яким у нас були деякі розмови і деякі зустрічі під час Майдану, і я хотів би розповісти деякі деталі, як саме приймалися рішення під час подій 18-20 лютого. Я маю на увазі деякі наші відносини з паном Пашинським, з яким ми обговорювали деякі аспекти того, що відбувалося на Майдані. А також деякі інші лідери, зокрема, Кличко, Яценюк та інші", – сказав Артеменко.

  За його словами, саме через намір зробити цю інформацію публічною йому було відмовлено у відкритому допиті Оболонським районним судом Києва, який сьогодні розглядав справу щодо держзради екс-президента Віктора Януковича.

  Андрій Артеменко, який наразі знаходиться у Сполучених Штатах Америки, повідомив, що збирається провести прес-конференцію у Вашингтоні, аби зробити публічною відому йому інформацію.  Теги : Майдан сергій пашинський Андрій Парубій артеменко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів