Парубій обіцяє наступного тижня рішення щодо Антикорупційного суду

  18 Травня, 2018 14:50
  Спікер божиться, що зробить усе від нього залежне, щоб відбулося голосування за законопроект.

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій стверджує, що зробить усе можливе, аби наступного тижня вийти на прийняття рішення щодо закону про Антикорупційний суд.

  Про це він сказав у кулуарах парламенту, коментуючи перспективи ухвалення відповідного закону, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За словами Парубія, відтягувати ухвалення закону більше не можна, тому він визначив комітету дедлайн – дати рішення у понеділок. Вночі це рішення, зазначив спікер, зможуть опрацювати юридичні служби Верховної Ради й скласти все у таблицю.

  "Я думаю, що ми будемо мати шанс у вівторок, не зранку, бо це не встигнеться, але після обіду зайти в розгляд Антикорупційного суду. Як крайній термін – це середа зранку, але я планую у вівторок після обіду", – сказав Парубій.

  Голова ВР розраховує, що у четвер парламент вийде на прийняття рішення.  "Я зроблю все можливе, щоб наступного тижня – в четвер – ми отримали рішення по Антикорупційному суду. Більш того, це буде рішення, узгоджене з МВФ, і рішення, узгоджене з Венеційською комісією", – запевнив спікер.

  Нагадаємо, політтехнолог Василь Стоякін вважає, що президент Петро Порошенко готовий до створення Антикорупційного суду, бо уже встановив контроль над Національним антикорупційним бюро і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

  Теги : Верховна Рада Андрій Парубій народні депутати Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів