Партія «Громада і закон» має намір здивувати на виборах

  20 Липня, 2015 17:54
  Нова центристська партія розширює мережу своїх регіональних осередків
  Олександр Скіпальский
  Фото: UA1
  Олександр Скіпальский

  Результати новоствореної партії «Громада і закон» на майбутніх місцевих виборах можуть стати сюрпризом для фаворитів передвиборчої кампанії. Наразі маловідома політична сила інтенсивно формує свої регіональні осередки. За словами голови партії Михайла Ільницького, ініціатива, як правило, йде з регіонів.

  18 липня у Житомирі відбулось засідання партії, на якому було сформовано актив регіонального підрозділу. Михайло Грищук, голова Житомирського обласного осередку партії заявив про налаштованість політичної сили вирішувати основні проблеми Житомирської області: вирубка лісів, закриття підприємств, незаконний видобуток бурштину. На його думку, центральна влада та представники партій, що пройшли до парламенту, нічого не роблять, аби змінити ситуацію. Саме тому «Громада і закон» йде на місцеві вибори, а в перспективі – до парламенту.

  «Ми не партія лідерського типу, де все вирішує виключно «власник партії». У нашій політичній силі ініціатива йде знизу, від тих людей, які готові щось змінювати у своєму селі, місті, районі, області. Саме тому так стрімко розбудовуються місцеві осередки. Щомісяця виникають нові представництва партії», – зазначає Ільницький. Також він підкреслює, що для фінансування діяльності не залучаються спонсори та олігархи, – використовуються виключно кошти, зібрані як членські внески. Як запевняє голова партії, цього цілком достатньо, адже на сьогодні «Громада і закон» налічує понад 70 тисяч членів. У співпраці з новою політичною силою вже зацікавлена партія «Свобода» та її лідер Олег Тягнибок.

  «Партія планує ефективно вирішувати важливі соціальні питання: відновлювати працездатність підприємств, сприяти притоку інвестицій на Житомирщину, захищати власників та інвесторів працюючих фабрик і заводів, – каже один із лідерів партії, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський. – Окремий напрямок – соціальна допомога населенню, зокрема, вирішення таких проблем, як зростання алкоголізму».

  Теги : Свобода житомир Скіпальський Житомирська обл. Тягнибок
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів