Партії Смешка і Вілкула фінансувала людина з підприємства Ахметова

  5 Серпня, 2019 13:48
  Партія Смешка не потрапила до парламенту, однак із 2020 року матиме державне фінансування – 19,8 млн гривень.

  Співробітник ТОВ "Метінвест Холдинг" Сергій Сухов перерахував партії "Сила і честь" Ігоря Смешка 210 тис. гривень та "Опозиційному блоку" Олександра Вілкула 1,5 млн гривень.

  Про це інформує громадський рух ЧЕСНО.

  Зазначається, що дружина Сухова Ксенія працює у Маріупольській міськраді, чиновники якої регулярно фінансували президентські кампанії Вілкула і Ляшка.

  Загалом, на парламентську кампанію Смешко витратив 26,8 млн гривень, 26,7 – кошти самої партії.  Більшу частину грошей "Сила і честь" витратила на телерекламу – 20 млн гривень. Зокрема, за політичну рекламу політсила заплатила ТРК "Україна" 5,3 млн гривень, ще понад 300 тис. гривень – на рекламу на радіо.

  Витрат на рекламу в соціальних мережах у звіті немає. Хоча лише офіційна сторінка партії у Facebook у липні спрямувала на рекламу понад 1000 доларів, ще від 100 до 500 доларів – у червні.

  Зі сторінки самого Ігоря Смешка також оплачували рекламні дописи. Так, протягом червня-липня на них витратили 2591 долар, тобто понад 60 тисяч гривень.

  За рекламу платили й у YouTube. Наприклад, як рекламне стояло відео з інтерв'ю Дмитра Гордона з Ігорем Смешком.

  Вартість реклами на YouTube наразі дізнатися неможливо.

  Партія "Сила і честь" не потрапила до парламенту, однак із 2020 року матиме державне фінансування – 19,8 млн гривень.

  Нагадаємо, президентську кампанію лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка фінансували представники колишнього менеджменту компаній бізнесмена Ріната Ахметова і ясновидиця з міста Вишневе під Києвом.

  Теги : Рінат Ахметов Олександр Вілкул парламентські вибори Ігор Смешко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів