"Ощадбанк" прокоментував справу про розкрадання $20 млн

  24 Жовтня, 2018 22:37
  Банк кілька років намагається повернути виведені гроші в судовому порядку.

  "Ощадбанк" сприяє слідству у справі про розкрадання 20 млн доларів установи. Оголошення підозр співробітникам банку носить процесуальний характер, а сам банк намагався повернути гроші в судовому порядку, повідомили в прес-службі "Ощадбанку".

  "Звертаємо увагу на те, що оголошення підозр співробітникам банку є процесуальною дією в рамках досудового розслідування, яке не дає ніяких підстав для висновків про винність зазначених осіб", – йдеться в заяві.

  Детективи НАБУ розслідують справу з травня 2016 року, з тих пір банк давав пояснення і запитувані документи, щоб сприяти слідству.

  "У цілому банком подано до судів загальної юрисдикції 23 позовних заяви про стягнення заборгованості з групи компаній "Креатив" та їх поручителів. Отримано 11 судових рішень про стягнення заборгованості з боржників і поручителів на користь "Ощадбанку" і таких, які набрали законної сили, на загальну суму 212,7 млн доларів, 12,7 млн євро і 255 млн гривень", – додали в "Ощадбанку".

  Раніше повідомлялося, що детективи Національного антикорупційного бюро затримали сина народного депутата від групи "Воля народу" Станіслава Березкіна Максима, колишнього співвласника агрохолдингу ЗАТ "Креатив".

  Теги : Ощадбанк НАБУ березкін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів