Суперником Порошенка у другому турі стане Бойко – політолог

  7 Серпня, 2017 11:07
  В Адміністрації президента планують вивести у другий тур президентських виборів лояльного кандидата.

  Політолог Дмитро Корнійчук вважає, що до другого туру разом з президентом Петром Порошенко вийде один з лідерів "Опозиційного блоку" Юрій Бойко.

  Про це він написав на Facebook.

  За словами політолога, мета головної технології перемоги Порошенка на виборах, яку розглядають в Адміністрації президента, полягає у виведенні лояльного кандидата у другий тур, щоб не пропустити лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко. Корнійчук зазначив, що група бізнесмена Дмитра Фірташа пропонує в якості "ручного" кандидата Бойка, а група бізнесмена Ріната Ахметова – лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка.

  "Причому між олігархами йде справжня війна, щоб збити" ручну "кандидатуру суперника. ЗМІ Фірташа "мочать" Ляшка, а ахметовські і сам Ляшко – веде інформкампанію проти Бойка", – пояснив політолог.

  Водночас на Банковій дотримуються думки, що вихід у другий тур Ляшка є більш небезпечним сценарієм для чинного президента, оскільки він грає на електоральному полі Порошенка.

  "Ляшко відтягне голоси у Юлі, а до другого туру пройде Бойко. Який там успішно і програє, оскільки у нього немає реальної підтримки на південному-сході для повноцінної перемоги. А захід і центр країни згуртується навколо Порошенка, щоб "агент Кремля" Бойко не став президентом", – резюмував Корнійчук.

  Нагадаємо, Порошенко любить відпочивати в Іспанії, Норвегії та на островах Індійського океану.

  Теги : Ляшко юлія тимошенко Юрій Бойко Петро Порошенко олігархи президентські вибори Дмитро Корнійчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів