Об’єднані націоналісти мають непогані шанси потрапити в Раду – політолог

  18 Червня, 2019 12:06
  Петро Олещук зазначив, що завдяки об’єднанню українським правим партіям вдалося мобілізувати свій електорат.

  Політолог Петро Олещук вважає, що об'єднані націоналісти мають непогані шанси подолати прохідний бар'єр і потрапити до нового парламенту.

  Про це політолог розповів у ефірі "Українського радіо", зазначивши, що завдяки об’єднанню українським правим партіям вдалося мобілізувати свій електорат.

  "Об'єднання підвищує їхні шанси на проходження у Верховну Раду, це дозволяє мобілізувати виборця і привести його на виборчі дільниці. Я розцінюю їхні шанси як достатньо непогані", – зазначив політолог.

  За його словами, одна з переваг об’єднаних націоналістів перед іншими партіями – відсутність конкуренції в межах електоральної ніші. Ще одна перевага – послідовність виборців, які зазвичай підтримують праві партії.

  "У них немає серйозного конкурента в цій електоральній ніші. По-друге – явка: я не очікую дуже високої явки, а виборець націоналістів завжди послідовний і приходить на вибори", – пояснив Олещук.

  Нагадаємо, лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький заявив, що націоналістичні партії та організації після парламентських виборів об'єднаються в єдину структуру.

  Теги : Верховна Рада націоналісти парламентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів