ОАСК поновив на посаді скандального екс-прокурора Суса, який збрехав у декларації

  5 Серпня, 2019 14:22
  У Громадські раді доброчесності при НАБУ зазначили, що рішення суду щодо скасування наказу про звільнення Суса з'явилося "якраз перед врученням підозр главі суду Вовку енд. ко".

  Окружний адміністративний суд Києва скасував наказ Генеральної прокуратури України про притягнення прокурора Дмитра Суса до дисциплінарної відповідальності у вигляді звільнення.

  Про це повідомив у Facebook адвокат, член Громадської ради доброчесності при НАБУ Роман Маселко, опублікувавши рішення суду.

  "Ось вам ще приклад ручного Вовчого правосуддя. Є такий відомий прокурор Сус, який запамятався тим, що їздив на Audi Q7, записану на його 87-річну бабцю та засвітився у гучних скандальних справах ГПУ. Епохальними є записи з кабінету Суса, які він сам знімав на вкрадений відеореєстратор. Сус виконував усі замовлення генерального. А коли його затримало НАБУ та звільнили з ГПУ почав зливати усіх", – нагадав Маселко.

  Він додав, що Суса звільнили ще у 2017 році. Прокурор відповідне рішення оскаржив.

  "Так от, його звільнили ще у 2017. Він оскаржив звільнення до суду Вовка. Там справу зупинили ще у вересні 2017 і так вона лежала аж до дня...обшуку НАБУ у суді. 26 липня під час обшуку НАБУ суддя Арсірій розповідав усім, що робота суду повністю заблокована і усі справи відкладено. Може й так, але от саме цього дня Арсірій провів судове засідання у справі Суса, яка припадала пилом два роки і вже 1 серпня, якраз перед врученням підозр Вовку енд. ко зявилось рішення про скасування наказу про звільнення Суса", – зазначив Маселко.

  Член Громадської ради доброчесності при НАБУ підкреслив, що "ОАСК використовує судові рішення виключно для торгу чи тиску".

  "Очевидно тепер Арсірій енд. ко будуть розповідати, що Луценко погодив підозри з помсти за справу Суса. Які ще докази потрібні, що ОАСК використовує судові рішення виключно для торгу чи тиску?", – резюмував він.

  Як відомоу 2017 році Суса звільнили за порушення закону про запобігання корупції і правил прокурорської етики. 

  Теги : ГПУ Окружний адміністративний суд дмитро сус Роман Маселко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів