Нова заступниця Петренка фігурує у справі про незаконне виведення землі на Київщині

  12 Листопада, 2018 11:28
  Наразі справа перебуває на повторному розгляді в Обухівському районному суді.

  Нещодавно призначена заступником міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська фігурує у справі щодо виведення земель водного фонду у приватну власність, передають Наші гроші.

  Зазначається, що у своїй декларації чиновниця вказала, що є співвласницею трьох ділянок у селищі міського типу Козин на Київщині. При цьому на сайті Обухівського райсуду Київської області оприлюднена інформація про справу за позовом першого заступника прокурора Київщини до Обухівської РДА, управління Держземагентства в Обухівському районі Київської області та низки фізосіб, серед яких значиться і Садовська.

  За даними слідства, Обухівська РДА Київської області у 2009 році з порушенням законодавства затвердила проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах Козинської селищної ради, яким вилучила 48,5 гектар з користування ТОВ "Лотос", ТОВ "Альфа-плюс", ТОВ "Затишне", ТОВ "Дана", ТОВ "ОК-інвест", ЗАТ "ТІЗ-Топаз".

  Ці структури пов’язані з російським бізнесменом литовського походження Дмитром Буряком. А однією з них, ЗАТ "Тіз-топаз" Садовська навіть керувала.

  Тим же розпорядженням 48,5 гектар єдиним масивом передали безоплатно у власність 27-ми громадянам для ведення особистого селянського господарства. Нові власники менш ніж за тиждень відчужили ділянки іншим особам, зокрема, в дату 24 березня 2010 року – саме у день, який вказала у своїй декларації Ірина Садовська як дату набуття права власності на три ділянки в Козині.

  У жовтні 2015 року прокуратура через Обухівський райсуд заочним рішенням скасувала розпорядження 2009 року, добилася визнання недійсними 27 актів права власності на ділянки та витребувала з незаконного володіння 20 ділянок.  Апеляційний суд Київської області 16 серпня 2016 року залишив це рішення без змін. Але 28 березня 2018 року Верховний Суд скасував рішення Обухівського райсуду та ухвалу апеляційного суду Київської області і передав справу на новий розгляд знову до Обухівського райсуду.

  Нагадаємо, у екс-заступника міністра юстиції знайшли печатки держнотаріуса і контори.

  Теги : Павло Петренко міністерство юстиції земля Ірина Садовська
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів