Найбільшим донором "Народного фронту" виявився Яценюк

  3 Червня, 2019 16:34
  Активісти підкреслюють, що "Народний фронт" фінансували також екс-висуванці БПП і "Відродження".

  У першому кварталі 2019 року гроші "Народному фронту" переказали 176 осіб на суму майже 5 млн гривень.

  Про це інформує громадський рух Чесно.

  Найбільше коштів партії перерахував її лідер Арсеній Яценюк. Він став також другим найбільшим офіційним донором.

  Внесок Яценюка у партійний фонд був найбільшим у першому кварталі 2019-го – 800 тис. гривень. Більшу суму коштів партії давав тільки Андрій Іванчук – мільйон гривень.

  Лідер НФ володіє, згідно з декларацією за 2016 рік,  часткою в підприємстві "Чернівецький завод залізобетонних виробів та конструкцій". Його родина отримує дохід від підприємницької діяльності, здавання нерухомості в оренду та як відсотки від банківських вкладів. Арсеній Яценюк з дружиною на кінець 2016 року зберігали в банках і готівкою 1,7 мільйона доларів, 180 тисяч євро та 4,6 мільйона гривень.

  Ще 280 тис. гривень пожертвував голова херсонського осередка партії Василь Яцько, 124 тис. гривень – депутат Хмельницької облради Ігор Хитрук. А Володимир Борисенко з Борисполя, який 2014 року балотувався як мажоритарник, перерахував партії 84 тисячі. Олександр Ляшко із Закарпаття переказав "Нарфронту" 27 тисяч. Стільки ж два і Денис Коваленко з Харкова, котрий теж висувався від НФ у нардепи.

  Помічник нардепа з НФ Петра Ваната Максим Ванат перерахував партії 49 тис. гривень, 27, 1 тис. гривень переказав помічник нардепа Кірша Євген Ємець.

  Активісти підкреслюють, що "Народний фронт" фінансували також екс-висуванці БПП і "Відродження".

  Народофронтовики із загальної суми пожертв близько мільйона витратили на зовнішню реклами, ще 30 тис. гривень – за друк газети, решта – видатки на зарплати, податки і банківські комісії.

  Нагадаємо, заступник глави фракції БПП Олексій Гончаренко прогнозує входження частини народних депутатів від "Народного фронту" в партію екс-президента Петра Порошенка "Європейська солідарність".

  Теги : Арсеній Яценюк Народний Фронт донори парламентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів