Найбільше грошей у МВФ брали за Порошенка і Януковича – Анатолій Кінах

  22 Листопада, 2018 15:26
  За словами президента УСПП, зараз необхідно підійти розумно з точки зору реструктуризації зобов’язань і зміни умов співпраці.

  Найвищі обсяги зовнішніх запозичень від МВФ були в період президенства Віктора Януковича і чинного глави держави Петра Порошенка.

  Про це заявив президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах в інтерв'ю, розміщеному на YouTube каналі УСПП.

  "Найвищі обсяги, мається на увазі, займів від МВФ, були якраз в період президенства Януковича і Порошенка", – наголосив він.

  За словами Кінаха, "ці останні 5-6 років, вони є, на жаль, такими, коли ми ставимо антирекорди за обсягом займів".

  "І зараз в Україні необхідно, на наш погляд, не тільки намагатися отримати цей мільярд-два (кредиту від МВФ – Ред.), знову ж руйнуючи всю систему без врахування всіх тих реальних умов. Україні необхідно виходити в серйозний процес переговорів по реструктуризації частки нашого зовнішнього боргу, але не на умовах, які в свій час були при Яресько (Наталія Яресько – колишній міністр фінансів України – Ред.), це буде ще окрема тема, на жаль, там дуже багато проблем ще виявиться, коли наш ВВП буде зростати більше 3-4% на рік, але це окрема тема", – додав він.

  Анатолій Кінах впевнений, що "зараз необхідно підійти розумно з точки зору реструктуризації наших зобов’язань і однозначно зміни умов співпраці, в основі яких знову ж повинен бути розвиток".  Як повідомлялося раніше, виконавча рада Міжнародного валютного фонду планує зібратися для прийняття рішення про запуск нової програми stand-by для України та, фактично, виділення першого траншу до кінця року.

  Теги : МВФ Янукович Петро Порошенко Кінах
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів