Навіть не привіталися: бійці "Азову" тепло зустріли Порошенка на передовій

  28 Березня, 2019 08:25
  На зустрічі глава держави сказав, що заборонив з'являтися на передову будь-яким кандидатам у президенти.

  У мережі з'явилося відео, на якому бійці полку "Азов" ігнорують привітання президента Петра Порошенка та ставлять йому незручні питання про корупцію в "оборонці" й провалену судову реформу.

  Відповідне відео з прихованої камери виклав на своїй сторінці у Facebook український журналіст Сергій Іванов.

  З відеозапису видно, що бійці "Азову" відмовились привітати Порошенка і відповіли лише на привітання командиру полку.

  Перше запитання, яке поставили президенту – по розкраданню армії. Коли глава держави почав говорити про слідство по кейсу звільненого з посади першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, то попросив вимкнути камеру.

  "Цікаво, звідки він знає, що листування, показане Бігусом (журналістом Денисом Бігусом, – Ред.), і листування в матеріалах справи не збігаються? Невже хтось порушив таємницю слідства? Якщо так, то хто?", – задається питанням журналіст.

  Також Порошенко каже, що заборонив з'являтися на передову будь-яким кандидатам у президенти.

  "До речі, буквально днями читав допис Ірини Геращенко про те, що, мовляв, жоден кандидат крім Порошенка не їздить на фронт. А як їздити, якщо він заборонив?", – зазначив Іванов.

  Журналіст також додає, що з відео стає зрозумілим, що начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко вимагає солідарної підтримки Порошенка.

  "Виправте мене, якщо це не перевищення повноважень", – підкреслив Іванов.

  Окрім цього, під час зустрічі Порошенку ставили запитання про саботаж розслідування вбивств на Майдані, люстрації суддів, а також про затримання ветерана "Азову" Дмитра Кухарчука.

  Після розмови з президентом бійці сказали, що не отримали зрозумілих відповідей.  "Мораль дуже проста: не треба мати військових за тупе гарматне м'ясо, якому субординація завадить поставити актуальні та незручні запитання в обличчя Головнокомандувачу. Ну і брехати не треба", – підсумував журналіст. 

  Нагадаємо, на думку більшості з опитуваних українців (44,7%), за корупцію в галузі забезпечення армії відповідальність у першу чергу несе президент Петро Порошенко.

  Теги : корупція армія Віктор Муженко АЗОВ Петро Порошенко Ірина Геращенко Олег Гладковський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів