"Народний фронт" просить Зеленського скликати РНБО через купівлю ZIK оточенням Медведчука

  18 Червня, 2019 12:18
  Фракція також висловила повагу журналістам, які залишили телеканал.

  Голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак закликає президента Володимира Зеленського негайно скликати засідання РНБО для розгляду питання загроз інформаційній безпеці.

  Про це Бурбак повідомив на погоджувальній раді у парламенті 18 червня.

  Бурбак наголосив, що рішення про скликання засідання пов’язане з купівлею оточенням проросійського олігарха Віктора Медведчука телеканалу ZIK.

  "Телеканал ZIK відтепер належить оточенню кума Путіна Медведчука і стає інструментом впливу у руках нових власників, які ганебно їздять у кремлівські приймальні попри війну, яка триває 5 років, попри 13 тисяч загиблих наших громадян від рук російських бойовиків", – сказав він, висловивши повагу журналістам, які у зв’язку з цим залишили телеканал.

  "Фракція "Народного фронту" звертається до Володимира Зеленського із закликом негайно скликати засідання РНБО для розгляду питання загроз інформаційній безпеці із максимальним інформуванням суспільства про ухвалене рішення", – зазначив Бурбак.

  Водночас у "Народному фронті" зауважили, що були ініціаторами створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) щодо втручання у вибори Росії і пов’язаних з нею громадян України. Однак не всі фракції надали своїх представників для участі у ТСК.

  Нагадаємо, давній соратник проросійського олігарха Медведчука і нардеп Тарас Козак 14 червня придбав телеканал "ZIK".

  Теги : РНБО Кремль Медведчук Максим Бурбак ZIK російська пропаганда
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів