"Народний фронт" ініціює розпродаж майна держпідприємств

  12 Квiтня, 2018 12:56
  Глава фракції в Раді Бурбак очікує, що вже наступного пленарного тижня нардепи розглянуть відповідний законопроект.

  У Верховній Раді 4 квітня зареєстрували законопроект №8225 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління об’єктами державної власності", повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

  Його ініціатором виступив лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак. Проектом закону пропонується надати державним підприємствам можливість продавати чи передавати в комунальну власність приміщення, що не беруть участь у виробничому процесі, а саме – гуртожитки, санаторії, лазні та інші об’єкти.

  На присвяченому цій темі брифінгу директор з управління майном та інфраструктурою ПАТ "Укрпошта" Дмитро Сенниченко зауважив, що його підприємство не використовує більш як 20% своїх приміщень. Він наголошує, що це є величезним тягарем для "Укрпошти".

  За словами Сенниченка, такі об’єкти швидко втрачають вартість, а інвестувати підприємство повинно у процеси, які приносять прибуток, а не в надлишкове майно.

  Згаданий проект закону підтримує і перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. Він називає його реформаторським.

  Ініціатори відповідного законопроекту сподівається, що він потрапить на розгляд до сесійної зали Верховної Ради вже наступного пленарного тижня.

  Теги : держпідприємства Народний Фронт Максим Бурбак Максим Нефьодов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів