Нардепи вирішили поквапити Порошенка зі звільненням Гонтаревої

  11 Вересня, 2017 15:53
  Парламентарі хочуть встановити чіткі строки щодо звільнення та призначення глави НБУ.

  Група народних депутатів внесла до Верховної Ради проект закону щодо уточнення строків призначення та звільнення глави Національного банку України.

  Відповідний законопроект № 7101 зареєстрований у парламенті 8 вересня.

  Авторами законопроекту є Олег Ляшко, Сергій Рибалка, Віктор Галасюк, Віктор Вовк (усі – "Радикальна партія"), Євген Рибчинський ("Воля народу"), Віктор Романюк, Максим Поляков, Денис Дзензерський (усі – "Народний фронт"), Юрій Воропаєв, Олександр Долженков (усі – "Опозиційний блок") та Віктор Бондар ("Відродження").

  Як пояснив на своїй Facebook-сторінці нардеп Рибалка, законопроектом чітко визначаються строки, в які президент має запропонувати парламенту кандидатуру на посаду глави НБУ.

  Зокрема, в документі уточнюється, що в 15-денний строк президент має розглянути і прийняти рішення щодо заяви глави НБУ про відставку. В разі неподання ним нової кандидатури впродовж 30 днів, кандидатуру глави НБУ президентові рекомендує Рада.

  Нагадаємо, Валерія Гонтарева 10 квітня заявила, що залишає посаду глави Нацбанку України з 10 травня 2017 року. З того моменту Гонтарева офіційно перебуває у відпустці, а обов’язки керівника НБУ замість неї виконує Яків Смолій.

  Теги : Верховна Рада Порошенко нбу гонтарева Петро Порошенко народні депутати
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів