Нардепи про боротьбу з корупцією: Вона триває, але хочеться результату

  7 Грудня, 2018 16:28
  На думку депутата Сергія Тарути, аби знищити корупцію, варто переходити на електронне управління.

  Не всі народні депутати бачать результат боротьби з корупцією в Україні. Разом з тим, деякі з них при цьому покладають надію на Антикорупційний суд, який скоро має запрацювати.

  Свої думки з цього приводу народні обранці висловили в коментарях журналістам у кулуарах парламенту, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Депутат Леонід Ємець (фракція "Народний фронт") вважає, що те, наскільки ефективною є боротьба з корупцією, кожен громадянин може "відчути на власній шкурі".

  "Я думаю, що там питання не в кількості, а в якості. Вона (корупція – ред.) переплила з одних аспектів в інші. Якщо патрульна поліція перестала брати хабарі, і це правда, то в якихось інших аспектах корупція навіть збільшилася… Очевидно, що боротьба с корупцією триває, але нам би хотілось не боротьби як такої, а перемоги, результату. Сподіваюся, що Антикорупційний суд, який має запрацювати, має дати нам все-таки перемогу, а не боротьбу", – заявив він.  Його колега Олексій Гончаренко (фракція "Блок Петра Порошенка") переконаний, що позитивні зміни є, а сигнал, що "все погано і стає гірше", медіа розганяють.

  "Я бачу зміни, я бачу боротьбу з корупцією", – сказав парламентарій.

  На думку нардеп Сергія Тарути, корупція в України пронизала усі коридори влади.

  "Що треба зробити, щоб корупції не було? Треба убрати повноваження у чиновників відносно ресурсів, передати повноваження на місця, переходити на електронне управління. З комп’ютером не домовишся… Раніше судова система була під Януковичем і Портновим, зараз всі судова система – під Порошенком і Філатовим. Ще гірше стало, ніж було. У нас абсолютна безкарність, нікого не карають за реальну корупцію", – вважає депутат.

  Нагадаємо, за результатами опитування, половина українців вважає боротьбу з корупцією неуспішною.

  Теги : корупція БПП Олекcій Гончаренко сергій тарута Народний Фронт Ємець Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів