Нардепи хочуть обговорити корупцію з європейцями без ЗМІ

  6 Вересня, 2017 13:07
  Депутати вважають, що журналісти будуть заважати на нараді.

  Народні депутати пропонують не допускати ЗМІ на спільні наради представників парламетського Антикорупційного комітету та представників антикорупційних структур Євросоюзу, які прибули в Україну.

  Про це повідомляє кореспондент UA1.

  Цю ініціативу українські парламентарії озвучили на засіданні комітету, в якому брали участь директор Європейського бюро по боротьбі з шахрайством Джованні Кесслер та іспанський прокурор Карлос Кастресана, раніше рекомендований в якості незалежного аудитора НАБУ.

  Депутат від Радикальної партії Ігор Попов запропонував не допускати представників преси на обговорення таких проблемних питань, як непрацююча НАЗК, затягування створення Антикорупційного суду, неможливість через політичну боротьбу вибрати незалежного аудитора НАБУ.

  На думку депутата, без ЗМІ така розмова з представниками європейських структур буде більш відвертою і результативною. А вже потім, за фактом зустрічі, ВР буде широко інформувати журналістів про її підсумки.

  Ідею колеги по комітету підтримав і позафракційний депутат Борислав Береза: "Обговорювати потрібно без преси, тому що це буде відверта розмова, а не розмови на камеру".

  Як повідомлялося раніше, Верховна Рада витратила 1,3 млн гривень на перенесення стаціонарної експозиції "Прапор України", в якому використовується прапор, внесений до сесійної зали парламенту 24 серпня 1991 року.

  Теги : антикорупційний комітет ЗМІ народні депутати
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів