Нардеп Пашинський вимагав від глави АП звільнення керівництва департаменту нацбезпеки

  15 Квiтня, 2019 17:07
  Співробітник блоку з національної безпеки при Адміністрації президента заявив про погрози та тиск "нарфронтовика".

  Заступник керівника Головного департаменту з питань нацбезпеки і оборони Адміністрації президента (АП) Володимир Колесник звернувся до глави АП Ігоря Райніна з проханням відреагувати на незаконні спроби змусити його залишити посаду.

  Відповідну заяву, адресовану главі Адміністрації, має у своєму розпорядженні інтернет-видання UA1.

   

  Після того, як глава парламентського комітету з нацбезпеки і оборони нардеп Сергій Пашинський погрожував убивством дружині Колесника Тетяні Блистів, цього співробітника АП намагалися змусити звільнитися.

  Здійснювалися спроби сфабрикувати проти Колесника звинувачення в корупції через тиск на співробітників НАЗК і суди. Коли ж це не спрацювало, посаду Колесника вирішили просто ліквідувати.

  При цьому департаментом продовжує керувати протеже Пашинського Олексій Покотило, екс-підлеглий підозрюваного у зраді Володимира Замани, який раніше очолював Генштаб.

  Замані закидають зрив мобілізації в 2014 році. На той час першим заступником начальника ГУ оборонного та мобілізаційного планування Генштабу працював Покотило, який згодом отримав орден від Порошенка "за значний особистий внесок у державне будівництво та багаторічну сумлінну працю".

  Як повідомлялося раніше, нардеп Пашинський агітує за кандидата в президенти Петра Порошенка, роздаючи від імені БПП прострочені цукерки із захопленої рейдерами Житомирської кондитерської фабрики.

  Нагадаємо, в декларації за 2018 рік голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський вказав придбання двох катерів, вартість одного з яких перевищує його річний дохід.

  Теги : Адміністрація Президента сергій пашинський АП ігор райнін Комітет з питань національної безпеки і оборони Володимир Колесник
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів