Нардеп Береза вжахнувся від того, що відбувається на Херсонщині: Не дно, а гірше

  30 Листопада, 2018 15:15
  На думку депутата, в регіоні необхідно вводити не воєнний стан, а надзвичайний.

  Глава тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради з розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк, народний депутат Борислав Береза шокований тим, що відбувається в Херсонській області.

  Про це він написав у себе на сторінці в Facebook.

  "Те, що відбувається в Херсонській області, – це не проблема, а повний п@здець. Ми в шоці. Приїхали розбиратися в справі Каті Гандзюк і копнули глибше. Інформація, отримана нашою ТСК, жахає. Від контрабанди до се парів, від наркотрафіку до глобальної корупції, від спайки влади з криміналом до вирубки лісу, від співпраці з окупаційною владою Криму до впливу регіоналів-втікачів на регіон. Те, що тут відбувається – це не дно. Це гірше. Тут треба вводити надзвичайний стан, тому що воєнний стан поліпшень не дав", – написав він.

  Береза додав, що, за свідченнями повноважного представника президента в Криму Бориса Бабіна, є загроза національній безпеці і державності.

  "Пекло, пекло і ще раз пекло. Нашу ТСК треба було створювати хоча б заради того, щоб сьогодні заслухати показання свідків. Але якщо не буде ніяких дій, щоб навести порядок, то можна вважати, що Україну, як державу, готові втратити. Тому що тут область скочується в неофеодалізм", – заявив Береза.

  Нагадаємо, у справі про вбивство активістки і співробітниці Херсонської мерії Катерини Гандзюк заарештовано екс-помічника народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Миколи Паламарчука Ігоря Павловського.

  Теги : борислав береза ТСК Херсонська область Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів