Наливайченко звинуватив Кононенка в сприянні людям Януковича

  19 Жовтня, 2015 11:10
  Екс-голова СБУ вчергове підкреслив, що заступник голови фракції БПП у Верховній Раді причетний до багатомільйонної корупції.
  Ігор Кононенко
  Фото з відкритих джерел
  Ігор Кононенко

  Депутат від Блоку Порошенка Ігор Кононенко прямо сприяв втечі з України чиновників режиму Януковича в найгарячіші дні Євромайдану. До того ж він займається відмиванням грошей через офшори.

  Про це заявив на одному з українських телеканалів екс-глава СБУ Валентин Наливайченко.

  Він підкреслив, що Кононенко "проводить співбесіди за хабарі з керівниками підрозділів СБУ, митниці, податкової", а до того ж продовжує перераховувати гроші в офшори та займається їх відмиванням через австрійські і латвійські банки.

  Наливайченко навів також нову інформацію щодо корупції Кононенка та його зв'язків із посадовцями часів Януковича.

  "Міжнародне розслідування вийшло на те, що саме ці офшори і ці корупціонери українські займаються цим ще з 2011-2012 року, і прямо причетні до перевезення літаками, в т.ч. власними, зареєстрованими в Австрії, політичної верхівки режиму Януковича: Арбузова, Саламатіна та інших. Доказова база вже викладена британськими журналістами", – зазначив колишній керівник СБУ.

  До того ж, стверджує Наливайченко, в період 18-20 лютого "саме ці люди саме в ці дні вивозили на Відень поплічників Януковича, ховали їх від Майдану, разом з золотом, готівкою. Навіть австрійці відмовили їм в посадці літака".

  Зазначимо, сам Кононенко  заявив, що готовий надати інформацію про свої статки і в нього не має необхідності користуватись будь-якими схемами, а всі звинувачення проти нього - "брудний піар".

  Теги : Майдан Валентин Наливайченко Євромайдан Ігор Кононенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів