Надання безвізу ні на крок не наблизило Україну до вступу у Євросоюз – політолог

  7 Квiтня, 2017 10:53
  Після надання безвізу українці отримали право тратити гроші у Європі, а не заробляти.

  Політолог Андрій Золотарьов заявив, що введення безвізового режиму з Євросоюзом позитивно вплине лише на вузьке коло людей, а усім іншим швидко стане зрозуміло, що безвіз немає нічого спільного з інтеграцією України до Євросоюзу.

  Про це пише strana.ua.

  За словами політичного експерта Руслана Бортника, надання безвізу вплине виключно на вузький прошарок суспільства, до якого можна віднести молодих людей. Група націлених на Європу людей становить приблизно 10 відсотків від усіх українців.

  "Насправді ж ми отримали право витрачати гроші в Європі, а не заробляти. Я прогнозую, що скоро Україна зіткнеться з розчаруванням, спіткавшим Молдову, яка в минулому році проголосували за проросійського кандидата", – наголосив Бортник.

  Крім того, відмови у в’їзді до Євросоюзу для громадян третіх країн носять не поодинокий характер. Більше того, навіть при безвізі потрібно мати при собі повний пакет документів, включаючи бронь готелів, зворотний квиток та інші документи, що підтверджують тимчасовий характер перебування громадян у Євросоюзі.   

  Нагадаємо, у випадку відсутності прогресу у здійсненні реформ в України можуть відібрати безвізовий режим з Євросоюзом через механізм його призупинення.

  Теги : безвізовий режим Євросоюз Руслан Бортник Андрій Золотарьов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів