Нацполіція вже більше року не розслідує побиття журналістів на вечірці Луценка – глава НСЖУ

  26 Грудня, 2018 13:02
  Сергій Томіленко повідомив, що НСЖУ продовжує інформаційну кампанію по боротьбі з безкарністю за злочини проти журналістів.

  Глава Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко зазначив, що вже більше року Національна поліція не робить ніяких дій стосовно побиття журналістів програми "Схеми" державними охоронцями через інтерес до приватної вечірки генерального прокурора Юрія Луценка.

  Про це Томіленко повідомив на Facebook, додавши, що НСЖУ за підтримки офісу Freedom House в Україні продовжує інформаційну кампанію по боротьбі з безкарністю за злочини проти журналістів.

  За його словами, в рамках компанії прозвучать історії п'яти журналістів, які зазнали фізичних нападів через професійну діяльність.

  Водночас глава НСЖУ нагадав про історію журналіста Михайла Ткача та оператора Бориса Троценко, яких побили державні охоронці через інтерес до приватної вечірки Генерального прокурора Юрія Луценка у вересні 2017 року.

  "Ситуація набула широкого розголосу, розглядалася на засіданні парламентського Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики. Однак головне управління Нацполіціі на Київщині не виявило ніякого кримінального злочину в побитті журналістів...", – написав Томіленко.

  Нагадаємо, Луценко запропонував Раді прокурорів змінити процес обрання генпрокурора для зменшення політичної залежності кандидатів.

  Теги : Юрій Луценко національна поліція Схеми НСЖУ Томіленко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів