НАБУ розпочало розслідування щодо зникнення арештованих $157 млн Онищенка з "Ощадбанку"

  8 Листопада, 2017 14:42
  На рахунки підконтрольної Онищенку компанії в "Ощадбанку" було накладено арешт в рамках розслідування справи проти нього.

  НАБУ почало розслідування стосовно співробітників Державного Ощадного банку через зникнення 156,8 млн доларів на арештованих рахунках компанії, підконтрольної народному депутату Олександру Онищенку.

  Про це повідомили на офіційному сайті НАБУ.

  Слід зазначити, що на рахунки підконтрольної Онищенку компанії в "Ощадбанку" було накладено арешт в рамках розслідування справи проти нього.

  У НАБУ повідомили, що зазначені кошти зникли з рахунків у "Ощадбанку".

  Подібну ситуацію в банку пояснили тим, що ці кошти були нібито перераховані в державний бюджет на підставі рішення Краматорського суду Донецької області про спецконфіскацію коштів колишнього президента Віктора Януковича та його оточення.

  У ході слідчих дій детективи НАБУ допитали посадових осіб банку. Під час допиту чиновники не надали жодних відомостей на підтвердження перерахування зазначених сум у держбюджет, посилаючись на заборону розголошувати ці відомості.

  У результаті детективами НАБУ було зареєстровано кримінальне провадження за фактом здійснення невстановленими посадовими особами "Ощадбанку" незаконних дій із майном, на яке накладено арешт.

  Нагадаємо, НАБУ повідомило про підозру ще трьом особам в рамках розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння коштами державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат".

  Теги : Ощадбанк НАБУ олександр онищенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів