На Порошенка подали до суду через Деканоїдзе

  17 Жовтня, 2016 19:12
  Від президента в судовому порядку вимагають скасувати незаконне надання громадянства України главі Нацполіції.

  Співвласник  Житомирської кондитерської фабрики Денис Долинський подав позов до Петра Порошенка про скаcування надання громадянства України Хатії Деканоїдзе.

  Про це він заявив журналістам перед відповідним судовим засіданням, передає кореспондент UA1.  "Президент  України незаконно призначив  Хатію Деканоїдзе главою Нацполії. Наразі вона є громадянкою Грузії. Людина, яка приїхала з Грузії тільки щоб отримати посаду, не є реальним громадянином України", – йдеться в заяві.

  В той же час, за словами представника Долинського в суді Катерини Нікітюк, інформація про надання громадянства Деканоїдзе відсутня в публічному доступі.

  "Всі укази президента, окрім тих, які мають  гриф "секретно", або тих, які містять в собі державну таємницю, публікуються на сайті президента, або в базі яка знаходиться на сайті ВР. Ми не знайшли там відповідного указу", – підкреслила Нікітюк.

  Разом з тим, під час судового засідання представник Порошенка озвучив клопотання про закриття справи.

  Крім того, розгляд справи  перенесли на 7 листопада – у зв’язку з тим, що надана представником Порошенка копія указу про надання громадянства Деканоїдзе не відповідає усім вимогам.

  Теги : Верховна Рада Порошенко «ЖЛ» хатія деканоїдзе Нацполіція
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів