На Насалика завели справу за неправду в декларації

  5 Вересня, 2018 18:53
  Розслідування почала Генпрокуратура, ґрунтуючись на даних НАЗК.

  Генеральна прокуратура України відкрила провадження щодо декларування недостовірної інформації міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом.

  Про це інформує прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції.

  Зазначається, що досудове розслідування розпочато за фактом декларування Насаликом недостовірної інформації на суму, що перевищує 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (ст. 366-1 Кримінального кодексу України).

  У повідомленні не уточнюється, в деклараціях за який період внесено недостовірні дані. Однак раніше НАЗК встановило, що в декларації за 2016 рік міністр не вказав офіс площею 129,7 кв. м у Києві, вартість якого становить 1,261 млн гривень. Крім того, Насалик не задекларував 521,2 тис. гривень, нарахованих йому "Укргазбанком".

  В Агентстві також вказали, що раніше скеровували відповідні висновки за підслідністю до Національного антикорупційного бюро, але досудові розслідування так і не були розпочаті.

  Нагадаємо, результати перевірки декларації за 2016 рік міністр енергетики й вугільної промисловості Ігор Насалик скасував через суд.

  Теги : Міненерго НАЗК Насалик е-декларації
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів