МВФ не припинятиме співпрацю з Україною через воєнний стан

  27 Листопада, 2018 09:11
  Водночас у Фонді сподіваються на якнайшвидшу деескалацію ситуації.

  Міжнародний валютний фонд заявляє про відсутність юридичних обмежень для продовження співпраці з Україною під час воєнного стану.

  Про це повідомив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, передає Економічна правда.

  За його словами, у МВФ стежать за ситуацією, що склалася в зв’язку із агресією РФ у Керченській протоці, та сподіваються на її якнайшвидше вирішення.

  "МВФ не має юридичних обмежень щодо продовження співпраці з Україною в цій ситуації. Ми спостерігаємо за останніми подіями, включаючи введення воєнного стану, й сподіваємося на невідкладну деескалацію поточної ситуації", – заявив Люнгман.

  Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада на позачерговому засіданні затвердила указ президента Петра Порошенка "Про введення воєнного стану в Україні".

  Воєнний стан строком на 30 діб запроваджено в 10 областях – Чернігівській, Сумській, Харківський, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській та Вінницькій областях, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

  Таке рішення було ухвалено через атаку Росії у Чорному морі, яка завершилась захопленням 3 українських кораблів та 23 моряків.

  Теги : кредит МВФ воєнний стан транш
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів