Муженко оцінив потреби армії у 2019 році в 112 млрд грн

  16 Серпня, 2018 11:51
  Начальник Генерального штабу ЗСУ вважає, що сумма 112 млрд гривень у рік є мінімальною для армії.

  Начальник Генерального штабу Збройних сил України (ЗСУ) Віктор Муженко заявив, що для армії у 2019 році необхідне фінансування на рівні щонайменше 112 млрд гривень.

  Про це Муженко повідомив у інтерв’ю для ВВС Україна.

  За словами начальника Генерального штабу ЗСУ, 112 млрд гривень у рік є мінімальною потребою для армії.

  "А нам поки доводять показники на 82 млрд гривень. І цього явно недостатньо для того, щоб утримувати ЗСУ в боєздатному стані, я вже не кажу про нарощування спроможності", – зазначив Муженко.

  Він додав, що наразі спостерігається відтік військових кадрів, в тому числі через проблеми матеріального характеру. Це може мати серйозні наслідки для боєготовності ЗСУ. Водночас, Муженко пояснив, що через звільнення в армію набирають нових контрактників, яких треба знову готувати.

  "Наші дослідження показують, що базовим грошовим забезпеченням для військовослужбовця мають бути 15 тисяч. У нас зараз 7 тисяч, ця цифра має зрости щонайменше удвічі. Тоді це буде достойний рівень матеріальної компенсації за всі ті незручності та те напруження, яке вони відчувають", – розповів начальник Генерального штабу ЗСУ.

  При цьому він запевнив, що на передову ця ситуація не впливає, адже там значно більші грошові виплати.

  Як відомо, начальник Генерального штабу – командувач Збройних сил України Віктор Муженко отримав у 2017 році дохід у розмірі 791,5 тис. гривень.

  Теги : ЗСУ Віктор Муженко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів