Москаль відмовляється надати дозвіл на створення ОТГ, щоб не втратити контроль за 72 млн гривень

  19 Квiтня, 2018 15:20
  Заступник Москаля не зумів пояснити, чому облдержадміністрація не надає громаді позитивний висновок щодо створення ОТГ.

  Мешканці 8 сіл Ужгородського району, які бажають об’єднатися в Холмківську об’єднано-територіальну громаду, вийшли на протест перед Закарпатською обласною державною адміністрацією, вимагаючи зустрічі з губернатором Закарпатської області Геннадієм Москалем.

  Раніше Москаль не дозволив створення Холмківської об’єднано-територіальної громади, проте дав згоду на створення Баранинської територіальної громади, передає mukachevo.net.

  До мешканців сіл вийшов заступник губернатора Закарпатської області Віктор Мікулін, який повідомив, що Москаль перебуває у відрядженні в Києві. У ході дискусії пан Мікулін не зумів пояснити, чому облдержадміністрація не надає громаді позитивний висновок, а також визнав, що зауважень до поданих документів немає.

  У кінці переговорів активісти передали заступнику губернатора Закарпатської області резолюцію з вимогою надати Холмківській громаді позитивний висновок на створення ОТГ протягом 5 календарних робочих днів.

  Водночас, у ЗМІ з'явилася інформація, яка пояснює відмову Москаля підписувати потрібні документи його небажанням втрачати контроль над 71,8 млн гривень, які мали бути виділені на цю територіальну громаду з бюджету.  Нагадаємо, Москаль різко прокоментував рекомендацію Міністерства охорони здоров’я українським лікарям навчатися за медичними серіалами.

  Теги : Геннадій Москаль Закарпатська область
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів